Det bästa sättet att komma i kontakt med oss är genom att skicka ett mail.
Telefontider: tisdagar och torsdagar klockan 13.00–15.00

 

Johanna Schillerström

Johanna Schillerström

Kanslichef
johanna@rotter.se
08-440 75 52

Mikael Hoffsten

Mikael Hoffsten

Ekonomiansvarig och förlagsadministratör
mikael@rotter.se
08-440 75 54

Nina Mårtensson

Nina Mårtensson

Webbutvecklare
nina@rotter.se
08-440 75 53
Charlotte Thomasson

Charlotte Thomasson Ismail

Bokhandels- och prenumerationsansvarig
charlotte@rotter.se
08-440 75 56


magdalena nyberg 2019

Magdalena Nyberg

Marknadskoordinator och redigerare
magdalena@rotter.se
08-440 75 55

Maria Bratt

Maria Bratt

Redaktör Släkthistoriskt Forum & Rötter
redaktor@rotter.se
08-440 75 57
Olle Söderström

Olle Söderström

Biträdande redaktör Släkthistoriskt Forum
olle@rotter.se

Ted Rosvall

Ted Rosvall

Redaktör Släktforskarnas årsbok
arsboken@rotter.se
Anders Berg

Anders Berg

Projektledare NÅDD och SvB1940
dodbok@rotter.se
Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button